sobota, 18 maja 2013

ON

Powieść "On" dostępna będzie w formie drukowanej od 22.05.13r., ale w przedsprzedaży pojawiła się już wersja na czytniki. Kto dysponuje tym wspaniałym urządzeniem, może nabyć powieść już teraz, i to znacznie taniej:


A oto kilka słów zachęty:

 Młody biznesmen z Poznania postanawia wyremontować opuszczony pałac, widząc w tym szansę na życiowy interes. Nie odstrasza go ani mroczna przepowiednia, ani plotki miejscowych. Mimo ostrzeżeń przyjaciela kupuje posiadłość i rozpoczyna prace remontowe. Lawina dziwnych zdarzeń towarzyszących każdej jego wizycie w pałacu i tajemnicze zgony w okolicy przekonują go, że nie była to dobra decyzja... Czy uda mu się powstrzymać złowrogą siłę?

     Powiew świeżości w polskiej literaturze grozy! - Robert Cichowlas, pisarz

     Łukasz Henel udowadnia swoją powieścią, że wystarczy literacki talent, by z pozornie banalnych elementów - takich jak na przykład nawiedzony pałac - uczynić niepokojącą opowieść. Jest w tej książce czające się w ciemności tajemnicze zło, są niebezpieczne sekrety z przeszłości, jest wreszcie i napięcie, które nie pozwala przestać czytać aż do ostatniej strony. Jednym słowem On to solidna porcja grozy, która spodoba się wielbicielom mrocznych klimatów. - Anna Kańtoch, pisarka1 komentarz:

  1. Lada chwila się zainteresuję. Poczekam do 1ego :) i na wakacje by móc zapomnieć o wszystkim i czytać!

    OdpowiedzUsuń